PSG bliżej transferu z udziałem reprezentanta Włoch

Gianluca Scamacca
fot. PressFocus Na zdjęciu: Gianluca Scamacca

PSG według najnowszych informacji dziennikarza Fabrizio Romano jest coraz bliżej sfinalizowania transferu z udziałem Gianluki Scamakki. Reprezentant Włoch ma jednocześnie wzmocnić rywalizację w ofensywie mistrzów Ligue 1.

  • PSG nie odpuszcza tematu pozyskania Gianluca Scamakki z Sassuolo
  • Dziennikarz Fabrizio Romano podaje, że Włoch jest coraz bliżej zmiany klubu
  • Transakcja ma kosztować 40-50milionów euro

Scamacca ma wzmocnić rywalizację w PSG

PSG niedawno zaczęło nową erę. Stery nad ekipą z Parc des Princes przejął Christophe Galtier, który zastąpił na stanowisku trenera paryżan Mauricio Pochettino. To jednak dopiero początek zmian we francuskim klubie.

Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że PSG zaoferowało 40 milionów euro za jeden ze swoich celów. Paryska ekipa aktywnie negocjuje z Sassuolo w sprawie Scamakki. Niemniej przedstawiciel Serie A oczekuje za swojego piłkarza 50 milionów euro.

Jasne jest natomiast, że sternicy mistrzów Ligue 1 mają już przygotowaną umowę dla włoskiego napastnika. Scamacca ma związać się z PSG kontraktem do 2027 roku. Na mocy tej umowy ma zarabiać rocznie 3,5 miliona euro.

Zobacz także:

Włoski zawodnik urodził się w Rzymie. Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Romie i Lazio. Tymczasem do Sassuolo dołączył w 2017 roku. W trakcie realizowania umowy z klubem z MAPEI Stadium piłkarz był jednocześnie wypożyczany do innych teamów. W trakcie ostatniej kampanii wystąpił w 36 spotkaniach ligi włoskiej, w których zdobył 16 bramek.

Czytaj więcej: Man Utd rozpocznie przedsezonowe tournee bez Ronaldo

Komentarze