Ten Hag latem zdecyduje o przyszłości dwóch zawodników

Jak podaje Fabrizio Romano, Erik ten Hag dopiero latem zdecyduje o sytuacji Victora Lindelofa i Scotta McTominaya. Przyszłość zarówno stopera, jak i pomocnika stoi pod znakiem zapytania.

Victor Lindeloef
PressFocus Na zdjęciu: Victor Lindeloef
  • Victor Lindelof oraz Scott McTominay latem mogą zmienić otoczenie
  • Erik ten Hag nie chciał rozstawać się ze wspomnianą dwóją już zimą
  • Po zakończeniu kampanii zapadnie decyzja na temat ich przyszłości

Lindelof i McTominay opuszczą Old Trafford?

Victor Lindelof oraz Scott McTominay mogli odejść z Manchesteru United już podczas zimowego okienka transferowego, jednak wówczas Erik ten Hag nalegał na zatrzymanie obu piłkarzy, by mieć szeroką kadrę. Sytuacja może ulec zmianie latem, gdy wpłyną kolejne oferty za stopera i pomocnika.

Holenderski szkoleniowiec decyzję na temat przyszłości wyżej wymienionych graczy podejmie po zakończeniu sezonu. Victor Lindelof może liczyć na propozycje od włoskiego Interu Mediolan czy hiszpańskiego Atletico Madryt, a Scottowi McTominayowi od dawna przygląda się Newcastle United.

38-krotny reprezentant Szkocji jest wychowankiem Czerwonych Diabłów, zaś kapitan reprezentacji Szwecji występuje na Old Trafford od lipca 2017 roku, kiedy to trafił do Manchesteru United za 35 milionów euro z Benfiki Lizbona. 28-letni defensor przez wiele sezonów uchodził za wielki talent.

Komentarze