Piotr Zieliński skomentował plotki nt. przyszłości

Piotr Zieliński
Pressfocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Wiele niejasności narosło w ostatnim czasie wokół osoby Piotra Zielińskiego. Kontrakt reprezentanta Polski wygasa w czerwcu 2024 roku, a media spekulują, że może on przenieść się wkrótce do innego klubu. Pomocnik w rozmowie z Polsatem Sport odniósł się do plotek medialnych. 

  • W mediach mówi się, że Piotr Zieliński może odejść latem z Napoli
  • Błękitni są zainteresowani przedłużeniem jego umowy, ale z obniżką zarobków
  • Pomocnik odniósł się w mediach do plotek na swój temat

Gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Piotr Zieliński

Piotr Zieliński od wielu lat stanowi jeden z pewniejszych punktów Napoli. Reprezentant Polski jest ważnym ogniwem drużyny, która w obecnym sezonie pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo Włoch. W mediach pojawia się natomiast w ostatnim czasie wiele spekulacji na temat jego przyszłości.

Kontrakt Zielińskiego wygasa w czerwcu 2024 roku. Według niektórych źródeł Napoli jest zainteresowane przedłużeniem jego kontraktu, jednak pod warunkiem obniżki jego zarobków. Na to z kolei nie godzi się 28-latek. Do tej pory pomocnik nie zabierał głosu w mediach na ten temat.

W środę w rozmowie z Polsatem Sport Piotr Zieliński zdecydował się na słowa komentarza do medialnych doniesień. Przyznał, że na razie nie skupia się na swojej przyszłości, zależy mu natomiast na najbliższych meczach.

– To są właśnie plotki. Ci, którzy o tym piszą, wymyślają sobie temat. Mam jeszcze rok kontraktu po tym sezonie, także nie ma pośpiechu, jeśli chodzi o przedłużenie umowy. Nic się nie dzieje. Skupiam się na tym, aby rozegrać jak najlepszy sezon, wygrać trofea i osiągnąć jak najlepszy wynik w Serie A oraz Lidze Mistrzów. Mamy czas, nic się nie dzieje. Plotki są, bo zawsze były, ale to tylko plotki – stwierdził reprezentant Polski.

Komentarze