Pogba zmieni zdanie i odrzuci Juve? Francuz poczeka na serię wydarzeń w PSG

Paul Pogba
Pressfocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Wygląda na to, że Juventus nie jest do końca pewny zakontraktowania Paula Pogby. Według RMC Sport, Francuz rozważa teraz angaż w PSG, jeżeli stery w klubie przejmie Zinedine Zidane.

  • Paul Pogba wypełnił kontrakt w Man Utd i pozostaje wolnym zawodnikiem
  • Dotychczas najwięcej szans na podpisanie pomocnika dawano Juve
  • Najnowsza wieść o Zidane w PSG sprawiła, że Francuz realnie rozważa grę dla paryżan

Pogba jeszcze nie wybrał klubu

Paul Pogba jednak w PSG? Takie wieści przekazali dziennikarze RMC Sport. Według francuskich mediów przejście byłego gracza Man Utd do ekipy paryżan staje się coraz bardziej realne. Wszystko dlatego, że wkrótce nowym trenerem zostanie Zinedine Zidane.

Odkąd tylko było wiadomo o końcu przygody Francuza na Old Trafford, jego agenci z automatu otrzymali wiele interesujących ofert. Piłkarz uznał Juventus za najbardziej stabilny projekt i miał być już wstępnie dogadany z przedstawicielami Bianconerich.

Cała sytuacja jednak się mocno zmieniła i teraz możliwy jest angaż nad Sekwaną. Oczywiście, należy te informacje brać z przymrużeniem oka, jednak zdaniem ekspertów musi być coś na rzeczy.

– Według informacji RMC Sport, Paul Pogba czeka na sformalizowanie przybycia Zidane’a do PSG, aby rozpocząć rozmowy z paryskim klubem – zapewniili dziennikarze RMC Sport.

Przed startem nowego sezonu paryżanie przejdą niemałą rewolucję. Klub oficjalnie już potwierdził przybycie do zarządu Luisa Camposa. Wkrótce powinien zostać zwolniony Mauricio Pochettino, a w jego miejsce wejdzie Zidane. Nie można zapomnieć też o ruchach na rynku. Wypowiedzenie również otrzyma Leonardo, który w ostatnich latach odpowiadał za operacje transferowe.

Czytaj więcej: Potwierdziły się doniesienia: PSG ma nowego doradcę

Komentarze