Włoskie media są pewne. Pomocnik podpisze kontrakt z Juventusem

Paul Pogba
Pressfocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Włoskie media nie mają wątpliwości. Paul Pogba podpisze kontrakt z Juventusem i dołączy do drużyny na sezon 2022/23. Według dziennikarzy z Foot Mercato, włodarze Starej Damy podpiszą z Francuzem czteroletni kontrakt.

  • Pogba po szesciu latach odchodzi z Manchesteru United
  • Francuz do tej pory nie ogłosił jeszcze, gdzie zagra w przyszłym sezonie
  • Zdaniem włoskich mediów, pomocnik podpisze kontrakt z Juventusem

Paul Pogba wraca do Włoch

Wiele wskazuje na to, że przyszłość Paula Pogby jest już znana. Francuz postanowił nie przedłużać swojego kontraktu z Manchesterem United i znaleźć latem nowego pracodawcę. Niemal od początku w grę wchodziły przede wszystkim Juventus i Paris-Saint Germain. Mistrzowie Francji próbowali przekonać pomocnika przede wszystkim wizją ogromnych zarobków, jednak 29-latka to nie przekonało.

Foot Mercato przekazało w środę, że Pogba na pewno wróci do Juventusu, którego barw bronił w latach 2012-2016. Francuz podpisze ze Starą Damą czteroletni kontrakt i powróci na półwysep Apeniński, gdzie zawsze czuł się doceniany przez fanów. Środkowy pomocnik na mocy zawartego kontraktu będzie inkasował rocznie 7,5-8 milionów euro netto. Do tego mogą dojść również bonusy. Doniesienia te potwierdza także Fabrizio Romano.

Na 17 czerwca zaplanowano premierę filmu dokumentalnego o karierze Paula Pogby “Pogmentary”. Francuz przekazał wcześniej, że na filmie uwieczniona została jego deklaracja odnośnie dalszej przyszłości. Potwierdzenie transferu Pogby do Juventusu możemy zatem otrzymać już za dwa dni.

Sprawdź: Manchester United dołącza do Chelsea w staraniach o transfer młodego obrońcy

Komentarze