Oficjalnie: West Ham wzmocnił atak. Uznane nazwisko

Danny Ings
PressFocus Na zdjęciu: Danny Ings

West Ham oficjalnie potwierdza transfer napastnika. Nowym zawodnikiem Młotów został Danny Ings, który został pozyskany z Aston Villi. Anglik podpisze dwuletni kontrakt.

  • Danny Ings został zawodnikiem West Hamu
  • Młoty potwierdził pozyskanie 30-letniego napastnika
  • Anglik podpisał dwuletni kontrakt z ekipą z London Stadium

Młoty mają nowego snajpera

Danny Ings zamienił Aston Villę na West Ham United. Anglik związał się z Młotami dwuletnią umową. Klub ze stolicy nie ujawnił kwoty, za jaką sprowadził doświadczonego snajpera. Londyńczycy tym samym dokonali solidnego wzmocnienia linii ataku przed walką o utrzymanie w Premier League

Jak informuje stołeczny klub, wszystkie dokumenty dotyczące tego transferu zostały przesłane do władz ligi jeszcze w piątek przed 12:00, czyli ostatecznym terminem przed umożliwiającym zawodnikowi grę w sobotnim meczu z Evertonem na London Stadium. WHU liczy na to, że jeszcze dzisiaj otrzyma oficjalną zgodę na występ 30-latka.

– Jestem bardzo podekscytowany transferem do West Hamu – powiedział Danny Ings, który będzie nosił koszulkę z numerem 18. – Ważne jest, abym zaaklimatyzował się tak szybko, jak to możliwe. Przed nami kilka istotnych spotkań, a ja przyszedłem tutaj, aby strzelić jak najwięcej bramek i pomóc zespołowi osiągnąć pozytywne wyniki – dodał Anglik.

Komentarze