Nie ma tematu odejścia gwiazdy Manchesteru United

Casemiro nie zamierza w styczniu opuszczać szeregów Manchesteru United. Brazylijczyk mógłby zimą liczyć na oferty klubów z Arabii Saudyjskiej.

Casemiro
Obserwuj nas w
fot. Imago/Richard Sellers Na zdjęciu: Casemiro
  • Manchester United nie musi obawiać się o utratę Casemiro
  • Brazylijczyk nie zamierza w styczniu odchodzić z drużyny
  • Wielkimi pieniędzmi pomocnika kuszą Saudyjczycy

Dla Casemiro jest jeszcze zbyt wcześnie

W ostatnim czasie angielskie media sugerowały, że Casemiro może zimą pożegnać się z Manchesterem United. Na horyzoncie miała być bowiem bajońska oferta z Arabii Saudyjskiej, która dla Brazylijczyka byłaby niezwykle kusząca. Czerwone Diabły mogłyby natomiast odzyskać większość kwoty zainwestowanej w ten hitowy transfer.

Wiele wskazuje jednak na to, że do takowej transakcji, przynajmniej póki co, nie dojdzie. 31-latek nie zamierza wyjeżdżać z Europy, by grać na niższym poziomie w Arabii Saudyjskiej. Uważa, że na obecnym etapie kariery stać go na więcej, a czas na przyjęcie lukratywnej oferty jeszcze nadejdzie.

Debiutancki sezon Casemiro w Premier League był bardzo obiecująco. W ostatnim czasie radzi sobie jednak mizernie, na co wpływ mają problemy zdrowotne. Nie ziemia to natomiast faktu, że jego odejście byłoby dla Manchesteru United gigantycznym problemem.

Zobacz również: Zieliński o swojej postawie w reprezentacji: nie brakuje mi prawie niczego

Komentarze