Messi jeszcze bez oferty od Barcelony

Mundo Deportivo informuje, że Lionel Messi w zeszłym tygodniu spotkał się na kolacji w Paryżu z kilkoma piłkarzami FC Barcelony, podczas której miał przyznać, że nadal nie otrzymał żadnej oferty od blaugrany.

Lionel Messi
IMAGO / Stephanie Grossetete Na zdjęciu: Lionel Messi
  • Messi czeka na ofertę od Barcelony
  • Argentyńczyk spotkał się w zeszłym tygodniu z kolegami z FC Barcelony
  • Napastnik miał przyznać, że nie dostał jeszcze oficjalnej propozycji umowy

Barcelona jeszcze czeka z ofertą dla Messiego

Te informacje przekazują Fernando Polo i Ferrana Martineza z Mundo Deportivo, którzy twierdzą, że Sergio Busquets, Sergi Roberto i Jordi Alba korzystając z dni wolnych w zeszłym tygodniu udali się do Paryża na spotkanie z Lionelem Messim.

Cała czwórka miała rozmawiać między innymi o swojej przyszłości. Messi zapytany przez kolegów o FC Barcelonę miał odpowiedzieć, że nie otrzymał jeszcze żadnej oferty z klubu.

Messi zostanie wolnym zawodnikiem po zakończeniu sezonu, ponieważ przedłużenie kontraktu z PSG nie jest już realną opcją. Ma ogromną ofertę wartą około 500 milionów euro rocznie od klubów z Arabii Saudyjskiej, podczas gdy Barcelona również jest chętna do ponownego podpisania z nim kontraktu.

Jednak Duma Katalonii nie przesłała jeszcze oficjalnej oferty kontraktu swojemu byłemu kapitanowi. Dzieje się tak, ponieważ czekają na zatwierdzenie przez La Liga ich planu rentowności ekonomicznej, po którym uzyskają jaśniejszy obraz swojej sytuacji w związku z Finansowym Fair Play.

Zobacz również: Verratti trafi do mistrza Anglii? Możliwy zaskakujący transfer

Komentarze