Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Media: Milan planuje letnie transfery

W związku z tym, że coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że AC Milan w kolejnym sezonie wróci do Ligi Mistrzów, to sternicy Rossonerich już myślą o ewentualnych wzmocnieniach składu. Corriere dello Sport podaje, że na celowniku klubu z Lombardii znajdują się Yannick Carrasco i Serge Gnabry.

Czytaj dalej…

Belgijski piłkarz nie ukrywa, że marzy mu się powrót do Europy z Azji, gdzie na co dzień gra w lidze chińskiej. Tymczasem 23-letni Niemiec, to zawodnik, z którego nie do końca zadowoleni są działacze Bayernu Monachium.

Niewykluczone zatem, że Carrasco i Gnabry wzmocnią Milan latem. O ile sytuacja tego pierwszego wydaje się klarowna, bo Belg chce opuścić Chiny, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika, to nieco inaczej wygląda sytuacja z udziałem piłkarza mistrzów Niemiec.

Gnabry, który ostatnio zdobył bramkę w spotkaniu reprezentacji Niemiec z Holandią, jest wyceniony przez klub z Bawarii na 50 milionów euro, co jest sumą nie do przyjęcia dla przedstawicieli Serie A. Corriere dello Sport sugeruje jednak, że im bliżej będzie otwarcia okno transferowego, to cena za zawodnika pójdzie w dół.

Komentarze