Manchester United stracił cierpliwość do napastnika. Latem odejdzie

Anthony Martial był wściekły po tym, jak Erik ten Hag zdjął go z boiska w meczu z Bournemouth (2:0). Angielskie media donoszą, że Manchester United stracił cierpliwość do Francuza i spróbuje sprzedać go latem.

Anthony Martial
PressFocus Na zdjęciu: Anthony Martial
  • Anthony Martial nie zdołał zaimponować Erikowi ten Hagowi. Przeszkodziły w tym zarówno forma sportowa, zdrowie, jak i kwestie dyscyplinarne
  • Holender stracił cierpliwość do 27-latka po tym, jak ten ruszył prosto do tunelu, gdy trener zdjął go z boiska w ostatnim meczu
  • Manchester United zamierza sprzedać Francuza najbliższego lata

Martial na wylocie z Old Trafford

Anthony Martial rozgrywa bardzo rozczarowujący sezon. W złapaniu ciągłości przeszkodziły Francuzowi kontuzje. Od początku kampanii pauzował z powodu urazów biodra, ścięgna podkolanowego, pleców i ścięgna Achillesa. Gdy już pojawiał się na boisku, również nie przekonywał. Jak donoszą angielskie media, czara goryczy przelała się jednak podczas sobotniego meczu na wyjeździe z Bournemouth (1:0). Erik ten Hag zmienił napastnika, a ten, wyraźnie wściekły, zszedł prosto do tunelu. Wrócił na ławkę trenerską dopiero po pewnym czasie, gdy ochłonął.

The Sun i Daily Mail przekonują, że Manchester United podjął decyzję. Zamierza sprzedać 27-letniego gracza podczas najbliższego okna transferowego. Jeszcze niedawno wzbudzał on spore zainteresowanie wśród klubów Serie A. Niewykluczone zatem, że były gracz AS Monaco postawi kolejny krok w karierze na Półwyspie Apenińskim.

Martial wystąpił w tym sezonie w 27 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich osiem bramek i trzy asysty.

Czytaj więcej: Wyrósł faworyt do wzmocnienia prawej obrony Barcelony.

Komentarze