Niechciany napastnik opuści Real Madryt. Bada różne opcje na przyszłość

Real Madryt wreszcie pozbędzie się Mariano Diaza, którego umowa z Królewskimi kończy się 30 czerwca 2023 roku. Środkowy napastnik bada różne opcje na przyszłość - podaje Fabrizio Romano.

Mariano Diaz
IMAGO / Cesar Cebolla Na zdjęciu: Mariano Diaz
  • Mariano Diaz latem zmieni klub na zasadzie wolnego transferu
  • Agent napastnika ostatnio informował, że 29-latek ma oferty z topowych lig
  • Fabrizio Romano podaje, że ex-piłkarz Lyonu bada różne opcje

Mariano Diaz szuka nowego klubu, Real pozbędzie się problemu

Mariano Diaz w barwach Realu Madryt wygrał wszystkie możliwe trofea, po które można sięgnąć w piłce klubowej. Urodzony w Hiszpanii reprezentant Dominikany nie miał jednak większego udziału w tych sukcesach, bowiem zawsze był głębokim rezerwowym.

Włodarze Królewskich już wcześniej liczyli na rozstanie z 29-letnim napastnikiem, ale ten za wszelką cenę chciał wypełnić swój kontrakt, na mocy którego inkasował ogromne pieniądze. Umowa pomiędzy stronami wygasa wraz z końcem czerwca 2023 roku.

To oznacza, że były zawodnik Olympique’u Lyon zasili szeregi nowej drużyny na zasadzie wolnego transferu. Według Fabrizio Romano, Mariano Diaz bada różne opcje na przyszłość i niczego nie wyklucza. Agent napastnika niedawno mówił, że o jego klienta zabiegają ekipy z topowych lig. Media spekulowały o potencjalnych przenosinach atakującego do Lazio Rzym.

Komentarze