Manchester United złożył ofertę Eriksenowi

Christian Eriksen
PressFocus Na zdjęciu: Christian Eriksen

Manchester United chce w swoich szeregach swojego zespołu Christiana Eriksena. Reprezentant Danii, który jest dostępny na zasadzie wolnego transferu, otrzymał od Czerwonych Diabłów ofertę podpisania kontraktu.

  • Christian Eriksen może latem zmienić barwy klubowe. Z końcem miesiąca wygasa jego umowa z Brentfordem
  • Duńczyk otrzymał ofertę kontraktu ze strony Manchesteru United
  • Wcześniej 30-latek był łączony z powrotem do Tottenhamu Hotspur

Manchester United chce doświadczonego Duńczyka

30-letni Duńczyk może zmienić barwy klubowe za darmo, bowiem jego dotychczasowa umowa z Brentfordem obowiązuje tylko do 30 czerwca. Christian Eriksen może również swobodnie prowadzić rozmowy z zainteresowanymi jego osobą klubami.

Reprezentant Danii został piłkarzem Brentfordu w styczniu i w jego barwach wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej zatrzymaniem akcji serca podczas jednego ze spotkań Euro 2020. Podczas półrocznego pobytu w londyńskim klubie prezentował bardzo wysoką formę, zdobywając jednego gola i notując cztery asysty w 11 występach w Premier League. Brentford z Eriksenem w składzie wygrał siedem spotkań.

Przedstawiciele Brentfordu chcieliby zatrzymać Eriksena w drużynie na dłużej, ale ten nie może narzekać na brak ofert z silniejszych klubów. 30-latek był łączony między innymi z Tottenhamem Hotspur, ale teraz do gry o jego pozyskanie miał włączyć się inny klub Premier League – Manchester United.

Jak informuje The Athletic, klub z Old Trafford przedstawił już Duńczykowi ofertę kontraktu, choć priorytetem Czerwonych Diabłów pozostaje sprowadzenie pomocnika Barcelony Frenkiego de Jonga. 

Zobacz także: Manchester United dołącza do Chelsea w staraniach o transfer młodego obrońcy

Komentarze