Manchester United zainteresowany skrzydłowym BVB

Manchester United w najbliższych miesiącach zamierza ponownie być aktywnym na rynku transferowym. Jak poinformował Ekrem Konur, Czerwone Diabły śledzą sytuację Donyella Malena z Borussii Dortmund.

Donyell Malen
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Donyell Malen
  • Donyell Malen niedawno zmienił agenta, co sugeruje, że planuje swoje ruchy na rynku transferowym
  • Skrzydłowym Borussii Dortmund interesował się Liverpool
  • Jak poinformował Ekhrem Konur, do wyścigu po podpis 24-letniego reprezentanta Holandii dołączył również Manchester United

Donyell Malen na celowniku kolejnego klubu Premier League

O Donyellu Malenie w ostatnich dniach zrobiło się głośno. Reprezentant Holandii zwolnił dotychczasowego agenta i dołączył do popularnej agencji SEG. Zrzesza ona, między innymi, takich graczy, jak Rasmus Hojlund z Manchesteru United czy Cody Gakpo z Liverpoolu. Zwykle taki ruch ze strony zawodnika poprzedza starania o zmianę pracodawcy. Nowa agencja będzie miała wywalczyć dla 24-latka jak najlepsze warunki.

Od dłuższego czasu mówi się, że Holendrem interesuje się Liverpool. Wygląda jednak na to, że nie jest to bynajmniej jedyny reprezentant Premier League, który zamierza kusić Malena. Dobrze zorientowany w kwestiach transferowych Ekrem Konur doniósł, że sytuację gracza Borussii Dortmund śledzi także Manchester United.

POLECAMY TAKŻE

O odejście skrzydłowego z Signal Iduna Park wcale nie musi być tak łatwo. Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą aż do 30 czerwca 2026 roku. Portal Transfermarkt wycenia zawodnika na 35 milionów euro.

Malen rozegrał w tym sezonie już 18 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich pięć bramek i dwie asysty.

Zobacz też: Tottenham dołącza do walki o francuskiego obrońcę.

Komentarze