Wielki powrót do Serie A? Lorenzo Insigne na celowniku czołowego klubu

Lorenzo Insigne już w styczniu może wrócić na boiska Serie A. Mistrz Europy bowiem znalazł się w kręgu zainteresowań Lazio - donosi "La Gazzetta dello Sport".

Lorenzo Insigne
Obserwuj nas w
IMAGO / ZUMA Press Na zdjęciu: Lorenzo Insigne
  • Już w styczniu Lorenzo Insigne może opuścić Toronto
  • Lazio jest poważnie zainteresowane sprowadzeniem Włocha
  • Zawodnik jednak najpierw musi spłacić zaległe podatki w Kanadzie

Lazio jest zainteresowane Lorenzo Insigne

Dziennikarze “La Gazzetty dello Sport” przekazali, że Lazio już w zimowym okienku transferowym może dokonać solidnego wzmocnienia. Zainteresowanie “Biancocelestich” wzbudził bowiem Lorenzo Insigne. Mistrz Europy obecnie występuje w MLS, gdzie reprezentuje barwy Toronto FC.

Jeśli Lorenzo Insigne zgodzi się na przeprowadzkę do stolicy Italii, to musi najpierw rozwiązać kontrakt z obecnym klubem. Na dodatek zawodnik musi spłacić zaległe podatki w Kanadzie przed opuszczeniem kraju. 32-latek musiałby również zgodzić się na znaczną obniżkę pensji, ponieważ Lazio nie jest w stanie zapewnić wynagrodzenia na poziomie siedmiu milionów euro rocznie.

Wcześniej wspomniany źródło informuje również, że “Biancocelesti” rozważają sprowadzenie Wilfrieda Gnonto z Leeds United. Jednak młody Włoch jest tylko alternatywą dla Lorenzo Insigne. Claudio Lotito i świta mają świadomość, że sprowadzenie 20-latka będzie wiązało się z ogromnym wydatkiem.

Sprawdź także: Mattia Zaccagni podjął decyzje na temat przyszłości. Jasna deklaracja

Komentarze