Liverpool i Man United otrzymają cios w twarz? Wielki talent preferuje Real Madryt

Leny Yoro może przebierać w ofertach przy wyborze nowego klubu. Jak poinformował Graeme Bailey mimo zainteresowania Liverpoolu oraz Man United obrońca marzy o grze dla Realu Madryt.

Carlo Ancelotti
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Carlo Ancelotti

Leny Yoro chce trafić do Realu, Man United i Liverpool obejdą się smakiem

Liverpool oraz Manchester United będą jednymi z najaktywniejszych klubów na rynku transferowym tego lata. The Reds ze względu na zatrudnienie nowego szkoleniowca oraz wymagane wzmocnienia na pewno przejdą małą rewolucję kadrową. Z kolei Czerwone Diabły po kiepskim sezonie muszą wzmocnić kadrę, jeśli chcą walczyć o wyższe cele. Oba kluby wśród kandydatów do wzmocnienia linii defensywnej mają tego samego zawodnika. Jak przekazał dziennikarz Graeme Bailey, problem tkwi w tym, że Leny Yoro zamiast gry w Premier League woli trafić do Realu Madryt.

POLECAMY TAKŻE

Jeśli chodzi o Yoro, z tego co słyszę, angielskie kluby, które są nim zainteresowane, a jest ich bardzo dużo – Man United, Liverpool, Chelsea – wszystkie go kochają. Jednak są przekonane, że piłkarz chce trafić do Realu Madryt – powiedział Graeme Bailey.

Nie twierdzę, że odrzuciłby którykolwiek z tych klubów. Jednak z tego co mi powiedziano, preferuje Real Madryt – podkreślił dziennikarz w rozmowie z Rousing The Kop.

Poza angielskimi klubami oraz Realem Madryt wśród kandydatów do pozyskania Leny’ego Yoro jest również Paris Saint-Germain. W bieżących rozgrywkach Yoro w barwach Lille zagrał w 44 spotkaniach, w których strzelił 3 bramki. Mimo zaledwie 18 lat Francuz wyceniany jest na 40 milionów euro.

Komentarze