Lipsk podjął decyzję. Napastnik może szukać nowego klubu

RB Lipsk nie ma zamiaru stawać na przeszkodzie Timo Wernerowi i daje mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Niemiecki napastnik poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością - donosi "Sport Bild".

Timo Werner
Obserwuj nas w
IMAGO / Christian Schroedter Na zdjęciu: Timo Werner
  • RB Lipsk nie ma zamiaru stawać na przeszkodzie Timo Wernerowi
  • Niemiec dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
  • 27-latek poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością

Timo Werner opuści RB Lipsk?

Dziennikarze “Sport Bild” przekazali nowe informacje związane z Timo Wernerem i jego przyszłości. Otóż działacze RB Lipsk podjęli decyzję, że nie będą stawali na przeszkodzie niemieckiemu napastnika, więc dali mu zielone światło na odejście z klubu już zimą.

Timo Werner poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością. 27-latek bierze pod uwagę odejście z Lipska, ponieważ obecnie jest tylko rezerwowym w klubie, przez co nie znalazł się w kadrze Niemiec na październikowe zgrupowanie. Warto przypomnieć, że wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa Europy, które będą rozgrywane właśnie w jego kraju, a zawodnik za wszelką cenę chce znaleźć się w reprezentacji.

Wychowanek VfB Stuttgart w obecnie trwającym sezonie rozegrał osiem spotkań w barwach RB Lipsk. W tym czasie raz udało mu się wpisać na listę strzelców, a także zanotować jedną asystę.

Sprawdź także: Napastnik BVB w słabej formie. “To efekt czterech chemioterapii”

Komentarze