Letni transfer Eintrachtu uzgodniony. Był na mundialu

Eintracht Frankfurt osiągnął porozumienie w sprawie letniego transferu. Po zakończeniu sezonu na Deutsche Bank Park zamelduje się Willian Pacho. 21-letni Ekwadorczyk obecnie gra w Royal Antwerp.

William Pacho
PressFocus Na zdjęciu: William Pacho
  • Eintracht w lecie pozyska środkowego obrońcę
  • Nowym zawodnikiem Die Adler zostanie William Pacho
  • Ekwadorczyk był na MŚ

Eintracht pozyska utalentowanego defensora z Ekwadoru

Florian Plettenberg, a więc jeden z najbardziej wiarygodnych ekspertów na rynku niemieckim, potwierdza porozumienie w sprawie letniego transferu Die Adler. Eintracht Frankfurt pozyska utalentowanego środkowego obrońcę – nowym zawodnikiem Orłów zostanie William Pacho.

Zgodnie z doniesieniami dziennikarza Sky Sport Ekwadorczyk przeniesie się na Deutsche Bank Park za około dziewięć milionów euro. Większość dokumentów miała już zostać podpisana, w tym także kontrakt 21-latka. Rozmowy na linii Eintracht – Royal Antwerp były prowadzone już od kilku tygodni.

William Pacho to wychowanek Independiente del Valle, z którego w styczniu 2022 roku przeniósł się do Belgii za niecałe trzy miliony euro. W tym sezonie mierzący 1,87 m obrońca zaliczył już 39 spotkań i zanotował jedną asystę. Środkowy defensor znalazł się w kadrze Ekwadoru na Mistrzostwa Świata w Katarze, ale nie pojawił się boisku i tym samym jeszcze nie zaliczył debiutu w reprezentacji La Tricolor.

Komentarze