Legenda doradza Neymarowi. “Jeśli tu trafi, będę zachwycony”

Emmanuel Petit, mistrz świata z 1998 roku i były zawodnik Arsenalu, wypowiedział się dla "GentingCasino" na temat Neymara. Legenda uważa, że Brazylijczyk idealnie pasowałby do Kanonierów.

Neymar
PressFocus Na zdjęciu: Neymar
  • Neymar szuka nowego klubu
  • Brazylijczyk został skreślony przez PSG
  • Emmanuel Petit doradza piłkarzowi, aby rozważył Arsenal

Neymar w Arsenalu? Petit by tego chciał

Neymar został skreślony przez PSG i ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Sam Brazylijczyk również nie chce wypełniać kontraktu z paryską drużyną pomimo wcześniejszych deklaracji.

Brazylijska gwiazda jest łączona z wieloma klubami. W tym gronie znajdują się m.in. FC Barcelona, Chelsea i Manchester United. Jednak Emmanuel Petit, legendarny francuski pomocnik, doradza Neymarowi inny kierunek, a mianowicie Arsenal.

– Myślę, że Neymar będzie pasował do każdego dużego klubu. Jeśli tu trafi, do Arsenalu, będę zachwycony i myślę, że on też. Myślę, że spodoba mu się techniczny futbol i styl Arsenalu. Chciałby grać z młodszymi zawodnikami, ponieważ sam jest dość dojrzały. Będzie też miał okazję na zemstę za wszystko, przez co przeszedł w PSG i łzy, które wylał na mundialu. Myślę, że byłby zadowolony z przeprowadzki do Arsenalu. Może grać na lewej i prawej stronie, a ze względu na kontuzję kostki może być też zawodnikiem rotacyjnym – mówił Petit.

Zobacz także: Real nadal otwarty na transfer Mbappe. Ale stawia warunki

Komentarze