Leeds ustaliło cenę za utalentowanego Francuza

Illan Meslier już w najbliższym okienku transferowym może zmienić klubowe barwy. Golkiperem Leeds interesują się zdecydowanie wyżej notowane marki. Pawie miały ustalić cenę za jedną ze swoich gwiazd.

Illan Meslier (Leeds)
PressFocus Na zdjęciu: Illan Meslier (Leeds)
  • Illan Meslier to jedna z gwiazd Leeds United
  • Francuz może odejść już w lecie
  • Pawie ustaliły za nieco cenę

Meslier odejdzie za ustaloną kwotę

Leeds United ustaliło cenę za Illana Mesliera. Potencjalni chętni muszą zapłacić 30 milionów funtów za kartę zawodniczą, twierdzi Football Insider. 23-letni Francuz jest jednym najcenniejszych piłkarzy Pawi i jest przedmiotem zainteresowania wielu klubów Premier League przed zbliżającym się letnim okienkiem. Wycena ma odzwierciedlać jego potencjału do dalszego rozwoju.

Tuchel stawia ultimatum angielskiemu klubowi
Thomas Tuchel

Tottenham przekona Tuchela? Liga Mistrzów kluczem w rozmowach Thomas Tuchel pomyśli o objęciu Tottenhamu Hotspur tylko, jeśli Koguty zakwalifikują się do przyszłej edycji Ligi Mistrzów – dowiedział się “Football Insider”. 49-latek jest jednym z kandydatów do zastąpienia Antonio Conte na ławce trenerskiej Spurs. 53-letni Włoch nie ma najlepszych relacji z właścicielem klubu Danielem Levym, nie

Czytaj dalej…

Meslier jest związany długoterminowym kontraktem z The Whites, który obowiązuje do czerwca 2026 roku. Narastają spekulacje na temat przyszłości Francuza po sezonie. W listopadzie dziennikarz Michael Bridge twierdził, że Tottenham przygląda się 23-latkowi jako następcy Hugo Llorisa. Obecna umowa Llorisa ze Spurs obowiązuje do 2024 roku, ale londyńczycy planują poszukiwania wieloletniego następcy doświadczonego zawodnika.

Komentarze