Szykuje się wielki powrót do Ekstraklasy? Lech chce byłą gwiazdę Wisły i Legii

Carlitos
PressFocus Na zdjęciu: Carlitos

Piotr Koźmiński informuje, że Lech prowadzi rozmowy z Panathinaikosem Ateny w sprawie transferu Carlitosa. Byłby to wielki hit transferowy w PKO Ekstraklasie i jedno z większych wydarzeń letniego okienka.

  • Carlitos może wrócić do PKO Ekstraklasy, informuje Piotr Koźmiński
  • Graczem zainteresowany jest Lech Poznań
  • Carlitos swoimi umiejętnościami błysnął w przeszłości w barwach Wisły Kraków i Legii

To może być prawdziwa bomba transferowa w Ekstraklasie

Carlitos kibicom PKO Ekstraklasy dał się poznać w Wiśle Kraków, gdzie o jego znakomitej grze przekonała się piłkarska Polska. Później brylował jeszcze w barwach Legii Warszawa, łącznie zdobywając dla tych zespołów 40 goli.

Z Legii Carlitos wyjechał na Bliski Wschód. Obecnie jest zawodnikiem Panathinaikosu Ateny. Jednak według informacji przekazywanych przez Piotra Koźmińskiego z WP Sportowe Fakty, wkrótce Carlitos może wrócić do PKO Ekstraklasy.

Ofensywnym graczem zainteresowany jest Lech Poznań. Jak dodaje polski dziennikarz rozmowy między dwoma klubami już trwają. Transfer jest prawdopodobny również ze względu na to, iż w ostatnim czasie relacje zawodnika z greckim klubem uległy pogorszeniu.

Jak dodaje Piotr Koźmiński, Lech Poznań nie jest jedynym polskim klubem zainteresowanym ściągnięciem Carlitosa. W grze pozostają jeszcze dwa inne zespoły, jednak w tym momencie najbliżej tego interesującego transferu jest Kolejorz.

Zobacz również: Płacheta dał ligowe zwycięstwo swej drużynie [WIDEO]

Komentarze