Leao wymownie skomentował oferty z Saudi Pro League. Woli Ligę Mistrzów

Rafael Leao zabrał głos na temat oferty z Saudi Pro League. Portugalczyk występujący na co dzień w AC Milan przyznał, że Liga Mistrzów jest dla niego dużo więcej warta niż dziesięć milionów euro pensji rocznie.

Rafael Leao
Obserwuj nas w
IMAGO / Daniele Buffa Na zdjęciu: Rafael Leao
  • Leao mógł latem trafić do Saudi Pro League
  • Portugalczyk wolał jednak pozostać w AC Milan
  • Napastnik skomentował oferty z Saudi Pro League

Leao woli Ligę Mistrzów, niż pieniądze z Saudi Pro League

Tego lata wiele gwiazd światowego futbolu zdecydowało się przyjąć lukratywne oferty z klubów Arabii Saudyjskiej. Jednak są też tacy zawodnicy, których olbrzymie pieniądze nie skusiły i zdecydowali się pozostać w Europie. Jednym z nich jest Rafael Leao.

– Propozycje z Saudi Pro League? Dla mnie Liga Mistrzów jest warta więcej niż 10 milionów euro pensji. Nadal nie osiągnąłem wymarzonych wyników, aby zaakceptować przejście do tej ligi. Skupiam się na robieniu wielkich rzeczy z AC Milan. Dlatego kilka miesięcy temu podpisałem nowy kontrakt – przyznał Leao.

Milan w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów dotarł aż do półfinału Ligi Mistrzów, gdzie poległ w rywalizacji z Interem Mediolan. Obecną kampanię rozpoczął od remisu z Newcastle United. Rossoneri trafili jednak do trudnej grupy, gdzie obok Srok znalazły się jeszcze Paris Saint-Germain oraz Borussia Dortmund.

Zobacz również: Kołtoń skomentował ligę saudyjską. “Jestem w szoku”

Komentarze