Napastnik Chelsea na celowniku klubów z Arabii Saudyjskiej

Pierre-Emerick Aubameyang napewno latem odejście z Chelsea. The Blues podjęli już decyzję o rozstaniu z Gabończykiem, który może trafić do Arabii Saudyjskiej. Fabrizio Romano poinformował, że oferty napastnikowi złożyły Al Ahli i Al Shabab.

Pierre-Emerick Aubameyang
Obserwuj nas w
Imago/Carlton Myrie Na zdjęciu: Pierre-Emerick Aubameyang
  • Pierre-Emerick Aubameyang latem zaledwie po jednym sezonie odejdzie z Chelsea
  • The Blues nie liczą na Gabończyka, który marzy o powrocie do FC Barcelony
  • Oferty snajperowi złożyły dwa kluby z Arabii Saudysjkiej: Al Ahli i Al Shahab. Priorytetem dla niego jest jednak kontynuowanie kariery w Europie

Aubameyang kolejną gwiazdą, która może wylądować na Bliskim Wschodzie

Transfer do Chelsea okazał się dla Pierre’a-Emericka Aubameyanga przygodą nieudaną. W barwach The Blues Gabończyk nie prezentował się nawet w połowie tak dobrze, jak w FC Barcelonie i dość szybko stracił miejsce w składzie. Włodarze The Blues podjęli szybko decyzję o rozstaniu latem z zawodnikiem. 

Napastnik chciałby wrócić do Barcelony, jednak ma również inne opcje. Fabrizio Romano przekazał, że Gabończyk otrzymał lukratywne oferty od klubów z Arabii Saudyjskiej. O jego pozyskanie starają się Al Ahli i Al Shabab. 

Priorytetem dla napastnika jest kontynuowanie kariery w Europie, dlatego liczy on na ofertę ze strony Dumy Katalonii. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, może rozważyć przenosiny do Arabii Saudyjskiej, która jest coraz atrakcyjniejszym kierunkiem dla doświadczonych piłkarzy.

Czytaj również: Roma szuka następcy kontuzjowanego Abrahama

Komentarze