Roma szuka następcy kontuzjowanego Abrahama

M'Bala Nzola może latem trafić do AS Romy. Giallorossi muszą znaleźć nowego napastnika ze względu na poważną kontuzję Tammy'ego Abrahama, która najprawdopodobniej wykluczy go z gry do końca roku.

Tammy Abraham
Obserwuj nas w
IMAGO / Sportimage Na zdjęciu: Tammy Abraham
  • Abraham zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i będzie pauzował przez wiele miesięcy
  • Roma musi zatem poszukać jego zastępcy
  • Na celowniku rzymian znalazł się napastnik Spezii Nzola

Nzola załata dziurę w ofensywie Romy?

Podczas niedzielnego meczu Serie A pomiędzy Romą i Spezią Tammy Abraham doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego i na noszach opuszczał murawę. Konieczna jest operacja i oczekuje się, że reprezentant Anglii będzie pauzował przez co najmniej sześć miesięcy, być może nawet dziewięć.

Roma będzie musiała mocno zweryfikować swoje plany transferowe. Abraham był wymieniany wśród tych zawodników, którzy mogą opuścić zespół z Rzymu za spore pieniądze, co pozwoliłoby im dokonać kilku transferów.

Jednak w obliczu kontuzji Anglika pewnym jest, że latem pozostanie na Stadio Olimpico, a ponadto Roma musi znaleźć jego następcę. Calciomercato.com donosi, że jednym z wyborów może być M’Bala Nzola ze Spezii, który strzelił 13 bramek i zanotował dwie asysty w 31 meczach Serie A w tym sezonie, a także strzelił dwa gole w Coppa Italia. Cena wywoławcza za napastnika wynosi około 8 mln euro.

Zobacz również: Media: Juventus podjął decyzję ws. przyszłości Allegriego

Komentarze