Juventus podbierze Napoli zawodnika? Dyrektor Sportowy zbadał dostępność

Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy Juventusu, chce ponownie współpracować z Andre Zambo Anguissą. W kontrakcie pomocnika Napoli widnieje klauzula odejścia w wysokości 45 milionów euro, która obowiązuje tylko dla klubów spoza Serie A - donosi "Corriere dello Sport".

Andre Zambo Anguissa
Obserwuj nas w
IMAGO / Franco Romano / NurPhoto Na zdjęciu: Andre Zambo Anguissa
  • Andre Zambo Anguissa niespodziewanie zaczął być łączony z Juventusem
  • Zwolennikiem transferu Kameruńczyka jest sam Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy “Bianconerich”
  • Kluby spoza Serie A mogą sprowadzić pomocnika Napoli za 45 milionów euro

Andre Zambo Anguissa na celowniku Juventusu

Dziennikarze “Corriere dello Sport” w środowym wydaniu przekazali zaskakujące informacje z Serie A. Otóż Juventus zaczął poważnie interesować się sprowadzeniem zawodnika Napoli – Andre Zambo Anguissy. Zwolennikiem tego transferu ma być sam Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy “Bianconerich”, który do niedawna pracował pod Wezuwiuszem.

POLECAMY TAKŻE

Juventus nawet już zbadał dostępność Kameruńczyka. Jednak mistrzowie Serie A nie chcą się rozstawać z pomocnikiem, dlatego prawdopodobnie odrzucą każdą ofertę transferową za piłkarza. Co ciekawe, 28-latek ma w umowie z Napoli klauzulę odejścia, która dla klubów spoza Italii wynosi 45 milionów euro.

Andre Zambo Anguissa w obecnie trwającym sezonie rozegrał 17 spotkań w barwach “Azzurrich”. W tym czasie udało mu się raz wpisać na listę strzelców. Miało to miejsce w spotkaniu przeciwko Realowi Madryt w Lidze Mistrzów.

Sprawdź także: Wielki talent na celowniku Juventusu

Komentarze