Juventus bliski kolejnych wzmocnień. Negocjacje w toku

Leandro Paredes
PressFocus Na zdjęciu: Leandro Paredes

Fabrizio Romano informuje o kolejnych działaniach Juventusu na rynku transferowym. Według doniesień włoskiego dziennikarza Stara Dama ma spore szanse na pozyskanie i Leandro Paredesa i Memphisa Depaya.

  • Juventus pracuje nad kolejnymi wzmocnieniami
  • Do Starej Damy może dołączyć Paredes i Depay
  • Bianconeri prowadzą negocjacje z dwójką graczy

Depay i Paredes z szansami na transfer do Juventusu

Do Juventusu tego lata dołączył już Paul Pogba, Angel Di Maria czy Gleison Bremer, jednak Stara Dama nie zamierza na tych transferach poprzestać. Bianconeri pracują nad kolejnymi wzmocnieniami. Wymusza to też po części poważna kontuzja Francuza, który wypadł z gry na przynajmniej kilka tygodniu.

O zainteresowaniu Juventusu Paredesem mówi się już od jakiegoś czasu. Według najnowszych doniesień Fabrizio Romano włoski klub osiągnął już kilka dni temu porozumienie z zawodnikiem Paris Saint-Germain w sprawie indywidualnego kontraktu. Bianconeri muszą jednak dogadać się z Francuzami i wynegocjować kwotę odstępnego satysfakcjonującą obie strony. Stara Dama zwleka jednak z przyspieszeniem rozmów, ponieważ w pierwszej kolejności chce sprzedać przynajmniej jednego z dwójki Arthur – Rabiot.

Memphis Depay jest bliski opuszczenia Barcelony, która po dokonaniu imponujących transferów szuka teraz środków, aby móc zarejestrować nowych zawodników. O napastnika Dumy Katalonii również zabiega Juventus, który szuka następcy Alvaro Moraty.

Fabrizio Romano potwierdza, że Stara Dama negocjuje z zawodnikiem dwuletni kontrakt. Transfer będzie jednak możliwy tylko w przypadku, gdy gracz dojdzie do porozumienia z Barceloną w sprawie rozwiązania obecnego kontraktu. Włoski dziennikarz dodaje również, że Depay na pewno nie trafi do żadnego tureckiego klubu. Holender nie prowadzi w tym momencie także żadnych rozmów z Tottenhamem.

Zobacz również: Utalentowany napastnik zagra w Napoli

Komentarze