Wisła Kraków straci obrońcę? Duże zainteresowanie

Joseph Colley
PressFocus Na zdjęciu: Joseph Colley

Joseph Colley może rozstać się z Wisłą Kraków jeszcze w tym okienku transferowym. Stoperem interesują się bowiem kluby z Polski, Szwecji oraz Słowacji.

  • Joseph Colley zbliża się do odejścia z Wisły Kraków
  • Prowadzone są rozmowy nt. transferu defensora
  • Zainteresowanie płynie z Polski, Szwecji i Słowacji

Joseph Colley wróci do ojczyzny?

Jak informuje Piotr Piotrowicz na Twitterze, a także szwedzkie media, Joseph Colley podczas aktualnego zimowego okienka transferowego może opuścić Wisłę Kraków. Rozpoczęto już rozmowy w sprawie ewentualnej przeprowadzki środkowego obrońcy, a zainteresowanie 23-latkiem wykazują zespoły z Polski, Szwecji oraz Słowacji.

“Biała Gwiazda” może zatem stracić stopera, ale kilka dni temu na tę pozycję został sprowadzony Alberto Tachi – były zawodnik Atletico Madryt i Deportivo Alaves. Wcześniej drużynę prowadzoną przez Radosława Sobolewskiego wzmocnili również David Junca, (lewy obrońca), Alex Mula (lewy skrzydłowy) oraz Igor Sapała (defensywny pomocnik).

Joseph Colley występuje w koszulce krakowskiej ekipy od stycznia 2022 roku, kiedy to przeprowadził się na Reymonta za darmo z Chievo Verona. Wychowanek zespołu IF Bromma w latach 2017-2019 szkolił się w akademii Chelsea, ale ostatecznie nie zdołał się przebić do pierwszej drużyny londyńczyków, gdzie od zawsze panuje wielka konkurencja.

Urodzony w Gambii były młodzieżowy reprezentant Szwecji podczas obecnej kampanii rozegrał 11 meczów. Jego umowa z Wisłą Kraków obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Portal “Transfermarkt” wycenia rosłego defensora na 100 tysięcy euro.

  • Czytaj więcej:
Ryszard Tarasiewicz dla Goal.pl: każdy jest kozakiem, gdy nie ma już do czynienia z drugim człowiekiem
Ryszard Tarasiewicz

– Najbardziej mnie wkurza, jak zawodnicy mają najwięcej do powiedzenia, gdy dany trener nie pracuje już w danym miejscu. Mówi się, że ten był nielojalny, ten nie był szczery. Dlaczego nie mówią tego wtedy, gdy współpracują ze szkoleniowcem? Każdy jest kozakiem, gdy nie ma już do czynienia z drugim człowiekiem. Dlatego kraje bałkańskie są przed

Czytaj dalej…

Komentarze