Inter gotowy na wymianę z Chelsea. Włosi mają dwóch kandydatów

Andre Onana szykowany jest do odejścia z Interu Mediolan. Włosi chcieliby zarobić na bramkarzu spore pieniądze, a Kameruńczyk jest głównym celem transferowym Chelsea. W grę wchodzi wymiana, a Nerazzurri określili się, kogo chcieliby wyciągnąć z Chelsea.

Andre Onana
Pressfocus Na zdjęciu: Andre Onana
  • Chelsea stara się o transfer Andre Onany, jednak nie chce płacić za niego 40 milionów euro
  • Inter zgodzi się na sprzedaż Kameruńczyka za niższą kwotę, jeśli w drugą stronę otrzyma innego zawodnika
  • Nerazzurrim zależy na kimś z dwójki Chalobah-Loftus-Cheek

Chelsea i Inter mogą wymienić się piłkarzami

Jeden sezon w barwach Interu Mediolan wystarczył, żeby Andre Onana znów znalazł się w centrum zainteresowania na rynku transferowym. Kameruńczyk wzbudza ogromne zainteresowanie Chelsea, która chciałby sprowadzić go do roli bramkarza numer jeden. The Blues nie są jednak skłonni zapłacić za 27-latka oczekiwanych przez Inter Mediolan 40 milionów euro.

Rozwiązaniem korzystnym dla obu klubów, zdaniem mediów może być wymiana z ewentualną dopłatą. Wydawało się, że w jej ramach do Mediolanu może przenieść się Kepa Arrizabalaga. Włodarze Nerazzurrich jasno określili, że interesują ich dwaj inni zawodnicy.

Według dziennikarzy z La Gazzetta dello Sport Inter zgodzi się sprzedać Onanę do Chelsea, jeśli w ramach wymiany na San Siro trafi Trevor Chalobah lub Ruben Loftus-Cheek. Obaj zawodnicy, według sztabu szkoleniowego mogliby wnieść jakość w szeregi Interu.

Czytaj też: Sensacyjny transfer bramkarza Interu do Premier League?

Komentarze