Możliwy jest wielki powrót Edena Hazarda

Eden Hazard
Eden Hazard PressFocus

Nieudana przygoda Edena Hazarda z Realem Madryt może niebawem się zakończyć. Drzwi do powrotu Belga otworzyła bowiem Chelsea, a zaoszczędzone pieniądze pomogłyby Królewskim w wykupie Erlinga Haalanda z Borussii Dortmund.

  • Eden Hazard może niebawem odejść z Realu Madryt
  • Powrotem Belga zainteresowana jest Chelsea
  • Królewscy potrzebują funduszy na wykupienie Erlinga Haalanda

Eden Hazard może niebawem odejść z Realu Madryt

Nieudana przygoda Edena Hazarda z Realem Madryt może niebawem się zakończyć. Choć kontrakt wiąże Belga z Królewskimi przez najbliższe trzy sezony, wydaje się nieprawdopodobne, by gracz zdołał go wypełnić. Królewscy z wytęsknieniem wyczekują propozycji, która pozwoliłaby im odzyskać choć część z zainwestowanych w 2019 roku 115 milionów euro.

Otwarta na powrót 30-latka jest ponoć Chelsea. Osoby decyzyjne w klubie z Londynu są przekonane, że w środowisku, w którym prezentował najwyższą formę, skrzydłowy wróciłby do dobrej dyspozycji. Sam Hazard nie czuje się komfortowo w stolicy Hiszpanii, gdzie ma ogromną trudność w przekonaniu do siebie kibiców. Problemem są jednak finanse. The Blues nie zamierzają wydać więcej niż 40 milionów, a ta kwota nie satysfakcjonuje Florentino Pereza. Ile jednak Anglicy nie zaproponują, zwolnienie z budżetu 30 milionów euro rocznie, które inkasuje Hazard, byłoby dla Los Blancos kluczowe. Madrytczycy bowiem są zdeterminowani, by latem sprowadzić do siebie Erlinga Haalanda, a Belg byłby ofiarą konieczną do przeprowadzenia tak ogromnej transakcji.

30-latek rozpoczął swój trzeci sezon w białych barwach. Póki co jego dorobek zamyka się w skromnych pięciu bramkach i dziewięciu asystach w 51 występach.

Szachtar Donieck
Real Madryt
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. października 2021 20:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze