Barca w zaawansowanych negocjacjach z obrońcą Benfiki

Alejandro Grimaldo jest dla wielu klubów łakomym kąskiem na rynku transferowym. Kontrakt Hiszpana wygasa wraz z końcem sezonu, a on sam zdecydował się opuścić Benfikę. Pedro Almeida poinformował, że w zaawansowanych negocjacjach z obrońcą jest FC Barcelona.

Alejandro Grimaldo
Pressfocus Na zdjęciu: Alejandro Grimaldo
  • FC Barcelona nie wyklucza rozstania z Jordim Albą
  • Na miejsce weterana klub planuje pozyskać Alejandro Grimaldo
  • Duma Katalonii według mediów jest w zaawansowanych negocjacjach z Hiszpanem

Grimaldo bliski powrotu na stare śmieci

FC Barcelona zaplanowała negocjacje kontraktowe z Jordim Albą, licząc, że zawodnik zgodzi się na obniżkę pensji. Hiszpan ma bardzo wysoki kontrakt, który w dużym stopniu obciąża budżet. Jeśli lewy obrońca nie obniży swoich zarobków, Duma Katalonii postara się sprzedać go w letnim oknie transferowym.

Jednocześnie klub poszukuje na rynku zastępstwa dla weterana. Jednym z kandydatów jest Alejandro Grimaldo, który jest wychowankiem Azulgrany. Latem Hiszpan odejdzie z Benfiki, a zainteresowanych jego zakontraktowaniem jest wielu. Również Barca postanowiła postarać się o sprowadzenie lewego obrońcy. 

Zaskakujące wiadomości na temat aktualnej sytuacji zawodnika przekazał Pedro Almeida. Zgodnie z jego informacjami Barca jest w zaawansowanych negocjacjach z 27-latkiem. Dla będącej w trudnej sytuacji finansowej Blaugrany byłoby to idealne rozwiązanie. Grimaldo mógłby latem dołączyć do klubu za darmo, a Barcelona ubiegłaby inne zespoły, które są zainteresowane Hiszpanem.

Przeczytaj też: Kapitan Manchesteru City coraz bliżej FC Barcelony

Komentarze