Giganci Premier League powalczą o Kounde

Kataloński Sport informuje, że Manchester City, Manchester United, Chelsea oraz Arsenal to kluby, które podczas letniego okienka transferowego mogą powalczyć o transfer Julesa Kounde z FC Barcelony. Defensor jest niezadowolony ze swojej roli w zespole bluagrany.

Jules Kounde
IMAGO / AFLOSPORT Na zdjęciu: Jules Kounde
  • Kounde latem może opuścić FC Barcelonę
  • Francuz jest niezadowolony ze swojej roli w drużynie Xaviego
  • Czterej angielscy giganci powalczą o podpis 24-latka

Kounde na celowniku Chelsea, Arsenalu i obu klubów z Manchesteru

We wtorek w mediach pojawiły się doniesienia, że Kounde jest niezadowolony ze swojej roli w Barcelonie. Przed sezonem zawodnik miał zostać zapewniony, że nadal jak w Sevilli będzie występował na środku defensywy, tymczasem większość spotkań rozpoczął na boku obrony.

Francuz miał poinformować Xaviego, że w takiej sytuacji jest otwarty na zmianę otoczenia. Choć transfer nie jest jeszcze przesądzony, a sam szkoleniowiec zapewniał, że gracz zostanie przesunięty na swoją nominalną pozycję, media spekulują na temat klubów, które latem mogą pozyskać Kounde.

Barcelona wyceniła swojego zawodnika na około 80 mln euro. Ze względu na kwotę transferu najbardziej realne wydają się być przenosiny do Premier League. Według Sportu to oba kluby z Manchesteru, Chelsea oraz Arsenal stoczą bój o Francuza podczas letniego okienka transferowego.

Zobacz również: Chelsea zrezygnowała z prestiżowego wydarzenia. To odpowiedź na fatalny sezon

Komentarze