FC Barcelona celuje w topowych piłkarzy, Gavi może zostać solidnie zastąpiony

FC Barcelona powoli przygotowuje się do zimowego okna transferowego. Nie milkną spekulacje w hiszpańskich mediach na temat ewentualnych wzmocnień Katalończyków.

Xavi Hernandez
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jan Huebner Na zdjęciu: Xavi Hernandez
  • FC Barcelona jest zmuszona znaleźć zastępstwo dla Gaviego zimą
  • Kandydatami do gry w ekipie z La Liga są Jorginho i Guido Rodriguez, przekonuje ESPN
  • Szczególnie opcja z Włochem brzmi interesująco

FC Barcelona celuje w Jorginho

FC Barcelona na sezon 2023/2024 ma ambitne plany. Jednocześnie hiszpański klub zamierza się solidnie wzmocnić w trakcie letniego okna transferowego.

ESPN przekonuje, że Katalończycy są zainteresowanie Guido Gonzalezem. W każdym razie źródło podaje jednocześnie, że osiągnięcie porozumienie z Realem Betis nie będzie łatwe. Barca jednocześnie na swojej liście życzeń ma mieć również Jorginho.

POLECAMY TAKŻE

Każdy z wymienionych graczy ma kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku. Mimo wszystko kwota odstępnego może odstraszać klub z La Liga. Reprezentant Argentyny jest wyceniany na 28 milionów euro, a suma za reprezentanta Włoch szacowana jest na poziomie 15 milionów euro.

Gdyby nie udało się pozyskać jednego z wymienionych wyżej graczy, to niewykluczone, że FC Barcelona postawi na wariant z Liverpoolu. Łączony z hiszpańskim klubem ma być także Thiago Alcantara.

Czytaj więcej: Legenda Barcelony uderza w Bellinghama. Uważa, że Gavi był lepszy

Komentarze