Eriksen krok od powrotu do Premier League

Christian Eriksen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Christian Eriksen

Christian Eriksen prawdopodobnie wkrótce znajdzie nowy klub. Duński piłkarz według doniesień The Mirror ma zasilić szeregi Brentford City. Zawodnik ma podpisać umowę w ciągu najbliższych 72 godzin.

  • Coraz bliższy powrót do Premier League jest Christian Eriksen, twierdzi The Mirror
  • Duński pomocnik najpewniej zasili szeregi Brentford City
  • Gotowy do gry piłkarz ma być w ciągu miesiąca

Eriksen blisko dołączenia do Brentford

Christian Eriksen ma parafować kontrakt z przedstawicielem Premier League po przejściu testów medycznych. Zawodnik wierzy jednocześnie, że mniej więcej miesiąc zajmie mu powrót do odpowiedniej dyspozycji, która pozwoli mu grać w lidze angielskiej.

Przypomnijmy, że Eriksen niedawno musiał rozwiązać kontrakt z Interem Mediolan. Wpływ na to miał fakt, że piłkarz ma zainstalowany kardiowerter-defibrylator po tym, jak Eriksen upadł 12 czerwca na murawę pod koniec pierwszej połowy meczu Euro 2020, w którym Dania mierzyła się z Finlandią (0:1).

Zawodnikowi w trakcie pamiętnego starcia w ramach europejskiego czempionatu udzielono błyskawicznej pomocy na boisku, która trwała 15 minut. Następnie Eriksen został przewieziony do szpitala. Później okazało się, że zawodnik miał zatrzymaną akcję serca.

W przeszłości Duńczyk grał już w Premier League. Eriksen bronił barw Tottenhamu Hotspur, w którego barwach wystąpił w 226 meczach ligi angielskiej, notując w nich 51 trafień.

Brentford plasuje się obecnie na 14. miejscu w tabeli Premier League. Podopieczni Thomasa Franka mają na swoim koncie 23 punkty po rozegraniu 23 spotkań.

Czytaj więcej: Eriksen wrócił do treningów

Manchester City
Brentford
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9 lutego 2022 21:17.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze