Eintracht wykupił wypożyczonego piłkarza. Wiążą z nim spore nadzieje

W piątkowe popołudnie klub z Deutsche Bank Park podzielił się dobrą informacją z kibicami. Philipp Max został wykupiony przez Eintracht Frankfurt. Niemiecki lewy obrońca od zimy reprezentuje barwy niemieckiego zespołu.

Philipp Max
PressFocus Na zdjęciu: Philipp Max
  • Eintracht Frankfurt ogłosił letni transfer
  • Philipp Max dołączy do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia
  • 29-latek wraca do Bundesligi po krótkiej przerwie

Oficjalnie: Philipp Max wykupiony przez Eintrachtu Frankfurt

Eintracht Frankfurt w piątkowe popołudnie poinformował o letnim transferze. Nowym nabytkiem klubu z Deutsche Bank Park został Philipp Max, czyli piłkarz, który już zimą trafił na Deustche Bank Park na zasadzie rocznego wypożyczenia z PSV Eindhoven. 29-letni lewy defensor wraca na stałe do Niemiec po trzyletniej przerwie.

Philipp Max w tym sezonie rozegrał 13 spotkań w koszulce Eintrachtu Frankfurt, notując w tym czasie jedną asystę. Niemiecki defensor spisywał się przez ten czas na tyle dobrze, że władze popularnych “Orłów” postanowiły na stałe podpisać kontrakt z trzykrotnym reprezentantem swojego kraju.

Wychowanek akademii TSV oraz Bayernu Monachium wyjechał z Niemiec w 2020 roku. Wówczas PSV Eindhoven wykupiło Philippa Maxa z FC Augsburg za kwotę nieco ponad siedmiu milionów euro.

Sprawdź także: Rośnie zainteresowanie wicemistrzem świata. Potęgi ustawiają się w kolejce

Komentarze