Działacz Juventusu ucina spekulacje. “Vlahović nie jest na sprzedaż”

W ostatnich dniach pojawiły się spekulacje łączące Dusana Vlahovicia z przeprowadzką na Wyspy Brytyjskie. Dyrektor sportowy Juventusu Calvo zaprzeczył, jakoby serbski napastnik został wystawiony na sprzedaż.

Dusan Vlahović
fot. PressFocus Na zdjęciu: Dusan Vlahović
  • Dusan Vlahović nie spełnia w Turynie pokładanych w nim nadziei
  • Reprezentantem Serbii poważnie interesują się ekipy z Premier League
  • Dyrektor sportowy Juventusu Calvo zapewnia, że napastnik nie trafił na sprzedaż

Juventus da kolejną szansę Serbowi

Przychodząc do Juventusu za ogromne pieniądze Dusan Vlahović miał stać się absolutnym liderem ofensywy na miarę Cristiano Ronaldo czy Gonzalo Higuaina. Jego dotychczasowy pobyt w Turynie nie układa się jednak najlepiej. Serb lepsze momenty przeplata z gorszymi, ale w ogólnym rozrachunku nie spełnia pokładanych w nim nadziei i zawodzi kibiców.

Z uwagi na problemy finansowe Starej Damy, media zaczęły spekulować na temat ewentualnego transferu napastnika, który zapewniłby duże pieniądze. 23-latek znajduje się w kręgu zainteresowań Chelsea czy Manchesteru United, gotowych do zmierzenia się z ogromnymi kwotami.

Pomimo tych doniesień, Vlahović najprawdopodobniej nie opuści Turynu. Dyrektor sportowy Juventusu Calvo zapewnił, że reprezentant Serbii cieszy się pełnym zaufaniem i nie został wystawiony na listę transferową.

– Mogę zdradzić, że Dusan Vlahović nie trafił na listę transferową. Jesteśmy z niego zadowoleni i wierzymy, że jest odpowiednią opcją na przyszły sezon – przekonuje działacz Starej Damy.

Zobacz również: Kolejny klub chce Grahama Pottera. Były trener Chelsea będzie pracował w Championship?

Komentarze