Dyrektor Sassuolo potwierdza. West Ham przebił ofertę PSG

Gianluca Scamacca
PressFocus Na zdjęciu: Gianluca Scamacca

Dyrektor generalny Sassuolo, Giovanni Carnevali, potwierdza, że ​​West Ham United przelicytował PSG w sprawie transferu Gianluki Scamakki, ale jednocześnie ostrzega, że – nic nie jest przesądzone, a klub nie musi decydować się na sprzedaż napastnika.

  • West Ham przebił ofertę PSG, proponując 40 mln euro za Scamacce
  • Doniesienia te potwierdził dyrektor Sassuolo, Giovanni Carnevali
  • Włosi nie podjęli jeszcze decyzji o sprzedaży swojego napastnika

Rywalizacja o napastnika Sassuolo robi się coraz bardziej zacięta

Gianlucca Scamacca jest tematem wielu spekulacji transferowych po znakomitych występach w Serie A, czym zapracował także na powołanie do reprezentacji Włoch.

Wydawało się, że napastnik Sassuolo jest bliski transferu do PSG, ale West Ham dość niespodziewanie przebił ofertę paryskiego klubu, chociaż żadna z drużyn nie osiągnęła jeszcze kwoty żądanej przez neroverdich, czyli 50 milionów euro.

– West Ham oferuje 40 milionów euro za Scamakkę, a Paris Saint-Germain pięć milionów mniej. Jest też kilka różnic pod względem oferowanych bonusów, a także kwestii technicznych. Nic nie jest jeszcze przesądzone. Nie jesteśmy zmuszeni do sprzedaży, dlatego zobaczymy. Nie mamy porozumienia z żadnym klubem – powiedział Carnevalli.

– Wysłuchując ofert musimy też wziąć pod uwagę oczekiwania zawodnika. Nowe oferty mogą pojawić się każdego dnia – dodał.

Scamacca ma 23 lata, a jego kontrakt wygasa dopiero w czerwcu 2026 roku. W zeszłym sezonie strzelił 16 goli w 36 występach w Serie A. Sassuolo musi również pamiętać, że będzie musiało zapłacić dziesięć procent od sprzedaży PSV Eindhoven, skąd Włoch trafił do Regio-Emilia w styczniu 2017 roku za 500 tysięcy euro.

Zobacz również: Juventus złożył ofertę Arsenalowi, a Pau Torres zgodził się na negocjacje

Komentarze