Włoski bramkarz na celowniku Nottingham. W tym sezonie zaskoczył wszystkich

Michele Di Gregorio rozgrywa znakomity sezon w barwach Monzy. Jeszcze przed sezonem Serie A mało kto mógł kojarzyć włoskiego golkipera. Jak donosi Gianluca Di Marzio, 25-latek znalazł się na celowniku Nottingham Forest.

Michele Di Gregorio
PressFocus Na zdjęciu: Michele Di Gregorio
  • Nottingham Forest rozgląda się za nowym bramkarzem
  • Angielski klub obserwuje poczynania Michele Di Gregorio w Serie A
  • Włoski bramkarz jest rewelacją obecnego sezonu

Michele Di Gregorio zawita do Premier League?

Nottingham Forest już rozgląda się za nowym bramkarzem, który w przyszłym sezonie będzie jedynką między słupkami. Jak donosi Gianluca Di Marzio, angielski klub obserwuje Michele Di Gregorio. Wkrótce możemy doczekać się oficjalnej oferty złożonej przez władze z City Ground za włoskiego bramkarza Monzy.

Michele Di Gregorio jeszcze w poprzednim sezonie był uznawany tylko za średniaka na swojej pozycji w Serie B. Mało kto wierzył, że po zakontraktowaniu przez Monzę Alessio Cragno, 25-latek będzie podstawowym bramkarzem. Włoch jednak przerósł najśmielsze oczekiwania kibiców i obecnie uznawany jest za rewelację obecnej kampanii Serie A.

Wychowanek Interu Mediolan rozegrał do tej pory 35 spotkań na boiskach włoskiej elity. Zachował aż dziesięć czystych kont. Portal “Transfermarkt” wycenia Michele Di Gregorio na siedem milionów euro.

Sprawdź także: Wielki powrót Polaka do stolicy Ligurii? Włosi zainteresowani transferem

Komentarze