Inter szuka następcy Milana Skriniara. Na celowniku dwóch piłkarzy Atalanty

Włoski dziennik "La Gazzetta dello Sport" podaje, że Inter obserwuje Meriha Demirala oraz Giorgio Scalviniego. Jeden z tych zawodników miałby zastąpić Milana Skriniara.

Giorgio Scalvini
PressFocus Na zdjęciu: Giorgio Scalvini
  • Inter ma alternatywę na wypadek odejścia Milana Skriniara
  • Merih Demiral oraz Giorgio Scalvini na celowniku “Nerazzurrich”
  • Dodatkowo niejasna przyszłość Alessandro Bastoniego w Mediolanie

W Mediolanie mają plan na odejście kluczowego piłkarza

Milan Skriniar broni barw Interu Mediolan nieprzerwanie od czerwca 2017 roku. Słowak miał być nawet nowym kapitanem “Nerazzurrich”, ale zawodnik prawdopodobnie opuści latem Serie A, przechodząc do Paris Saint-Germain. Już zimą 28-latek był bliski uzgodnienia warunków umowy z francuskim klubem. Co sprawiło, że były defensor Sampdorii stracił w oczach kibiców i z tego powodu powstał mały konflikt wewnątrz klubu. Piłkarz nawet współpracował ostatnio z lekarzami PSG, którzy pomagali mu przezwyciężyć drobną kontuzję.

Dziennik “La Gazzetta dello Sport” podaje, że Inter znalazł alternatywę na wypadek odejścia Skriniara. Klub z Mediolanu interesuje się bowiem dwoma zawodnikami Atalanty Bergamo. Mowa o Giorgio Scalvinim oraz Merihu Demiralu. W przeszłości dochodziło już do porozumienia między oboma klubami. Czego najlepszym dowodem są obecni zawodnicy “Nerazzurrich”, Roberto Gagliardini oraz Alessandro Bastoni, którzy trafiali do Interu właśnie z Atalanty.

To właśnie ten drugi wywołał w ostatnich dniach niemałą burzę. Jedne źródła podawały, że Bastoni chce opuścić Inter. Natomiast drugie sugerowały, że zawodnik podpisze nowy kontrakt. Głos w tej sprawie zabrał nawet agent piłkarza, który uspokoił kibiców “Nerazzurrich” twierdząc, że jego klient nigdzie się nie wybiera.

Sprawdź także: Agent stopera Interu uspokaja kibiców. “Mój klient chce zostać w Mediolanie”

Komentarze