PSG nadal zainteresowane gwiazdą Barcelony

Hiszpańskie media utrzymują, że Paris Saint-Germain nadal zainteresowane jest gwiazdą FC Barcelony Ousmane Dembele. Francuz rozgrywa obecnie najlepszy sezon w Katalonii od momentu transferu.

Ousmane Dembele
PressFocus Na zdjęciu: Ousmane Dembele
  • PSG szuka wzmocnień ofensywy
  • Po sezonie z klubem może rozstać się przynajmniej jedna z gwiazd
  • Francuzi są zainteresowanie sprowadzeniem Dembele

Dembele nadal na liście życzeń PSG

Po ponad czterech sezonach rozczarowujących występów przeplatanych licznymi kontuzjami, Xavi zdołał wyciągnąć wszystko to, co najlepsze z Ousmane’a Dembele. Francuz, choć obecnie leczy kontuzję, rozgrywa swój najlepszy sezon w Barcelonie z 13 asystami w 21 występach w La Liga.

Według medialnych doniesień Francuzem wciąż interesuje się Paris Saint-Germain. Pierwsze spekulacje na ten temat pojawiły się już jesienią, ale od tego momentu nic się nie wydarzyło.

Paryżanie zdają sobie sprawę, że po sezonie mogą stracić Lionela Messiego, któremu wygasa kontrakt. Nie jest też jasna przyszłość ani Neymara, ani Kyliana Mbappe. Z pewnością cała trójka nie opuści PSG, ale odejście jednej z gwiazd jest już jak najbardziej możliwe.

To sprawia, że Paris Saint-Germain rozgląda się za potencjalnymi wzmocnieniami. Według prasy, Dembele jest bardzo ceniony przez włodarzy klubu z Paryża, choć wyciągnięcie go z Barcelony może okazać się bardzo problematyczne.

Zobacz również: PSG wydaje krocie na Neymara. Zawrotna kwota za minutę gry

Komentarze