De Ketelare gotowy zrezygnować z pensji, by trafić do Milanu

Charles De Ketelaere
PressFocus Na zdjęciu: Charles De Ketelaere

Charles De Ketelaere kolejny raz naciska na Milan i Club Brugge w sprawie transferu do Serie A. Według ostatnich raportów młody gracz jest gotowy na rezygnację z części zaległego wynagrodzenia, aby ułatwić rossonerim negocjacje.

  • De Ketelaere naciska na transfer do Milanu
  • Młody pomocnik chce zrezygnować z zaległego wynagrodzenia, aby ułatwić negocjacje
  • Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie porozumienie zostanie osiągnięte

Milan blisko ciekawego wzmocnienia

De Ketelaere już od dłuższego czasu jest zdecydowany na transfer do Milanu, jednak czeka na osiągnięcie porozumienia przez oba kluby, które jak dotąd nie nadeszło. Ta sytuacja powoli zaczyna irytować belgijskiego pomocnika, który dąży do jak najszybszego wyjaśnienia tej sprawy.

Rossoneri są obecnie bardzo bliscy osiągnięcia ceny wywoławczej za gracza Club Brugge oferując Belgom 31 mln euro gwarantowane plus dodatkowe cztery w bonusach. Ekipa z Jupiler League oczekuje 35 mln euro za ten transfer.

Według Sky Sport, De Ketelaere podjął kroki, aby pomóc Milanowi osiągnąć porozumienie. Zawodnik miał zrezygnować z zaległego wynagrodzenia, które jest mu winny Club Brugge, aby nie stwarzać dodatkowych problemów w transferze do Serie A.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach porozumienie powinno zostać osiągnięte. Informuje o tym także Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz przyznaje, że zarówno Milan jak i Club Brugge robią wszystko, aby sfinalizować ten transfer.

Zobacz również: West Ham United gotowy spełnić żądania Napoli

Komentarze