Davies ma swoje oczekiwania. Bayern powstrzyma go przed hitowym transferem?

Alphonso Davies jest kuszony przez Real Madryt, który pragnie doprowadzić do tego transferu. Bayern Monachium poznał z kolei żądania Kanadyjczyka.

Alphonso Davies
Obserwuj nas w
fot. Imago/Jerry Andre Na zdjęciu: Alphonso Davies

Bayern spełni astronomiczne żądania?

Real Madryt marzy o ściągnięciu Alphonso Daviesa, który wydaje się idealnym kandydatem do wzmocnienia lewej strony defensywy na lata. Królewscy skupiają się na wymianie pokoleniowej, zastępując weteranów młodymi zawodnikami, którzy już teraz grają na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W mediach nie brakuje sugestii, że Kanadyjczyk byłby chętny na przeprowadzkę do stolicy Hiszpanii. Nie zamierza do niej dopuścić natomiast Bayern Monachium, który zrobi wszystko, aby zatrzymać Daviesa w zespole.

Obie strony prowadzą negocjacje w sprawie przedłużenia umowy, która obowiązuje tylko do połowy 2025 roku. Jeśli nie dojdą do porozumienia, konieczna będzie sprzedaż już w trakcie przyszłorocznego lata. W innym przypadku reprezentant Kanady opuściłby Bawarię za darmo, do czego z pewnością Bayern nie może dopuścić.

“AS” donosi, że Davies nie wyklucza pozostania w Monachium, natomiast chciałby otrzymać gigantyczną podwyżkę. Uważa się, że jego żądania sięgają kwoty nawet 15 milionów euro za sezon gry.

Zobacz również: Brazylijski gigant spadł z ligi pierwszy raz w 111-letniej historii. W mieście zamieszki [WIDEO]

Komentarze