Kolejny spadkowicz na oku Rakowa. Piłkarz jest gotowy na transfer

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz portalu "Meczyki.pl", poinformował, że Raków Częstochowa pracuje nad transferem Conrado. "Medaliki" miały nadzieją, że zawodnik latem będzie dostępny jako wolny agent, ale swoje trzy grosze dołożyła Lechia Gdańsk, która nie Brazylijczyka tak łatwo.

Conrado
PressFocus Na zdjęciu: Conrado
  • Raków Częstochowa pracuje nad transferem Conrado
  • Temat Brazylijczyka pod Jasną Górą jest grany od zimy
  • 26-latek jednak latem nie będzie dostępny jako wolny agent

Zbrojenie Rakowa. Najpierw Zwoliński teraz Conrado?

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz portalu “Meczyki.pl”, donosi o kolejnym potencjalnym letnim nabytku Rakowa Częstochowa. Władze “Medalików” pracują nad transferem Conrado. To kolejny spadkowicz z Lechii Gdańsk po Łukaszu Zwolińskim, który wkrótce zawitać może do zespołu obecnego mistrza Polski. Sam Brazylijczyk jest gotowa na przeprowadzkę.

Temat Conrado w Częstochowie jest grany od zimy. Szefostwo Rakowa miało nadzieję, że brazylijski skrzydłowy dołączy do drużyny na zasadzie wolnego transferu, bowiem Lechia Gdańsk zalegała mu z pensją i mógł rozwiązać umowę z winą pracodawcy. Jednak spadkowicz Ekstraklasy wypłacił należne pieniądze 26-latkowi, a to oznacza, że “Medaliki” będą musiały zapłacić “Biało-Zielonym” za transfer wychowanka Gremio.

Conrado w obecnym sezonie rozegrał 27 spotkań w koszulce Lechii Gdańsk. Nie udało mu się wpisać na listę strzelców w trwającej kampanii, ale zdołał zaliczyć pięć asyst.

Sprawdź także: Mecz PKO Ekstraklasy będzie dostępny za darmo w serwisie YouTube

Komentarze