Kolejny obrońca opuści FC Barcelonę? Inter wkracza do akcji

Podczas, gdy przyszłość Julesa Kounde w Barcelonie stała się ostatnio przedmiotem poważnych dyskusji, włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio donosi, że inny środkowy obrońca Dumy Katalonii Andreas Christensen stał się celem dla Interu Mediolan.

Andreas Christensen
IMAGO / Sergio Ruiz Na zdjęciu: Andreas Christensen
  • Inter Mediolan szuka następcy Milana Skriniara
  • Według Di Marzio nerazzurri chcą pozyskać Christensena z FC Barcelony
  • Katalończycy nie planują sprzedawać 27-latka, ale wysoka oferta może zmienić ich plany

Christensen trafi latem do Interu Mediolan?

27-letni Christensen dołączył do Barcelony dopiero zeszłego lata przychodząc na zasadzie darmowego transferu po wygaśnięciu jego kontraktu z Chelsea. Reprezentant Danii stał się kluczową postacią w drużynie Xaviego Hernandeza.

Barcelona nie planuje sprzedawać Duńczyka podczas najbliższego okienka transferowego, jednak jego znakomite występy w kończącej się już kampanii przyciągnęły uwagę wielu klubów.

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Inter Mediolan jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Christensena. Nerazzurri latem stracą Milana Skriniara, który ma trafić do PSG, dlatego szukają jego następcy. Według włoskiego dziennikarza, Barcelona mimo, iż nie planuje sprzedawać Duńczyka z pewnością będzie musiała przyjrzeć się mocno każdej ofercie ze względu na problemy finansowe, a odpowiednia propozycja może zmienić podejście Katalończyków.

Zobacz również: Dziennikarz skomentował wizytę Osimhena w Niemczech. Co z transferem do Bayernu?

Komentarze