Były obrońca Juventusu prowadzi zaawansowane rozmowy z Romą

Leonardo Bonucci według najnowszych doniesień włoskich mediów jest gotowy wrócić do Serie A. Włoch jest otwarty na to, aby rozwiązać umowę z Unionem Berlin. Jednocześnie piłkarz mógłby dołączyć do AS Roma.

Leonardo Bonucci
Obserwuj nas w
fot. Imago / Matthias Koch Na zdjęciu: Leonardo Bonucci
  • Nie milkną spekulacje dotyczące przyszłości Leonardo Bonucciego
  • Popularne włoskie dzienniki sportowe przekonują, że 36-latek może zasilić szeregi AS Roma
  • Włoski obrońca aktualnie jest zawodnikiem Unionu Berlin

Bonucci może wrócić do Serie A, AS Roma zainteresowana Włochem

Leonardo Bonucci po rozstaniu z Juventusem nie jest już tak solidnym defensorem, jak wcześniej. Mimo wszystko chętnych na jego usługi nie brakuje. W związku z tym, że AS Roma planuje pozyskać w styczniu co najmniej jednego środowego obrońcy, to jednym z kandydatów do gry w stołecznej ekipie jest właśnie były reprezentant Włoch.

La Gazzetta dello Sport, Corriere dello Sport i Tuttosport twierdzą, że Bonucci prowadzi zaawansowane rozmowy z działaczami Giallorossich. Włoch jest jednocześnie gotowy na to, aby zasilić szeregi ekipy ze Stadio Olimpico.

POLECAMY TAKŻE

Stołeczne źródła nie potwierdzają tego typu informacji. Wpływ na to może mieć jednak to, że większość kibiców Romy jest przeciwna podpisania kontraktu z byłym defensorem Juventusu. Chociaż Bonucci wydaje się bardzo zainteresowany tym, aby trafić pod skrzydła Jose Mourinho.

Klub z Rzymu miałby zaproponować zawodnikowi umowę na pół roku. 36-latek oczekuje natomiast kontraktu na 18 miesięcy.

Czytaj więcej: AS Roma ukarana za przyśpiewki kibiców w czasie meczu z Napoli

Komentarze