Bułka zagra dla kolejnego giganta? Borek sugeruje duży transfer

Marcin Bulka wyrasta na jednego z lepszych bramkarzy w Ligue 1. Mateusz Borek zasugerował, że Polaka może sprowadzić jeden ze światowych gigantów.

Marcin Bułka
Obserwuj nas w
IMAGO Na zdjęciu: Marcin Bułka
  • Marcin Bułka imponuje formą w Ligue 1
  • Polak swoją postawą może przyciągnąć uwagę czołowych klubów z Europy
  • Mateusz Borek zasugerował, który zespół może zainteresować się angażem golkipera Nicei

Bułka bohaterem dużego transferu? Borek wskazał klub

Marcin Bułka został wybrany najlepszym piłkarzem września w Ligue 1. Jego OGC Nice jest liderem ligi francuskiej, a Polak ma już sześć czystych kont. Już teraz pojawiają się informacje, że Bułka może wykonać kolejny krok w swojej karierze.

Polski golkiper był już w Chelsea i PSG. Teraz utrzymuje, że jest szczęśliwy w Nicei, ale więcej nie chciał ujawnić. Nad losem Bułki w Kanale Sportowym zastanawiał się Mateusz Borek, który zasugerował duży transfer Polaka.

Popatrzyliśmy na mapę koneksji Piniego Zahaviego, który w tej chwili osobiście zajmuje się Marcinem Bułką. Coś nam podpowiada, takie przeczucie, że jego kolega, Thibaut Courtois, jest już trochę starszy. Zobaczymy, co tam się będzie działo. Wczoraj Bułka powiedział, że jest szczęśliwy, ale nie może zdradzić nic więcej – powiedział Borek, dając do zrozumienia, że Bułka być może trafi do Realu Madryt.

Czytaj także: W kadrze rezerwowy, we Francji gwiazda. Prestiżowa nagroda dla Polaka

Komentarze