Villarreal domknął trzeci letni transfer

Villarreal już pracuje nad kadrą na przyszły sezon. Fabrizio Romano przekonuje, że Żółta Łódź Podwodna zapewniła sobie już usługi Bena Breretona. Chilijczyk będzie już trzecim letnim wzmocnieniem hiszpańskiej drużyny.

Ben Brereton
PressFocus Na zdjęciu: Ben Brereton
  • Fabrizio Romano poinformował, że Ben Brereton porozumiał się już z Villarrealem
  • Żółta Łódź Podwodna doszła też do porozumienia z Denisem Suarezem oraz Santim Comesaną
  • Jednocześnie Hiszpanie szykują się do sprzedaży jednej z gwiazd. Możliwe, że sprzedadzą Pau Torresa albo Nico Jacksona

Brereton trzecim transferem Villarrealu

Władze Villarrealu z pewnością nie zasypują gruszek w popiele. Fabrizio Romano doniósł, że Żółta Łódź Podwodna doszła do porozumienia z Benem Breretonem. Hiszpanie zdają sobie sprawę, że ich kadra wymaga wzmocnień, a napastnik może zagrać na każdej pozycji w linii ataku. W klubie doceniają zwłaszcza skuteczność 23-latka w koszulce reprezentacji Chile. Patrząc bowiem po samych dokonaniach w barwach drugoligowego Blackburn Rovers, trudno przewidzieć, jak poradziłby sobie na poziomie La Ligi.

Umowa Breretona z klubem Championship wygasa 30 czerwca. Wtedy oficjalnie zostanie piłkarzem Villarrealu. Podpisze czteroletni kontrakt.

Nie jest to bynajmniej pierwsze wzmocnienie Żółtej Łodzi Podwodnej. Już wcześniej doszli oni bowiem do porozumienia z Denisem Suarezem oraz Santim Comesaną. Pierwszy z wymienionych po długich przepychankach rozstał się z Celtą Vigo i związał się na pół roku z Espanyolem. Długofalowo chce się jednak rozwijać na Estadio de la Ceramica. Comesani kończy się zaś umowa z Rayo Vallecano.

Brereton rozegrał już w tym sezonie 41 spotkań dla Blackburn Rovers. Zanotował w nich 14 bramek i cztery asysty.

Zobacz też: Gwiazdor zaakceptował warunki Napoli. Nowa umowa niebawem.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze