Bramkostrzelny napastnik wzmocnił Union Berlin

Jordan Siebatcheu
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jordan Siebatcheu

Union Berlin poinformował oficjalnie, że sfinalizował transfer z udziałem Jordana Siebatcheu. 26-klatek do ekipy z Niemiec dołączył z Young Boys. Zawodnik związał się z nowym pracodawcą umową do 2024 roku.

  • Union Berlin pozyskał nowego napastnika
  • Stołeczną ekipę wzmocnił Jordan Siebatcheu
  • Amerykanin w ostatniej kampanii w 45 występach zdobył 27 bramek

Union Berlin pozyskał reprezentanta Stanów Zjednoczonych

Union Berlin przed startem nowego sezonu potwierdził ciekawy transfer z udziałem napastnika. Szeregi stołecznej ekipy zasilił Jordan Siebatcheu, mający na swoim koncie dziewięć występów w reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Wcześniej zawodnik zaliczył mecze w młodzieżowej reprezentacji Francji.

Nowy nabytek przedstawiciela Bundesligi parafował kontrakt na da sezonu. Dzięki umowie z Unionem amerykański napastnik będzie mógł liczyć na zarobki w wysokości 2,5 miliona euro na sezon. Rynkowa wartość zawodnika wynosi siedem milionów euro. Tymczasem do niemieckiego zespołu piłkarz dołączyć według medialnych wieści za sześć milionów euro.

Siebatcheu to zawodnik, który do Young Boys trafił latem 2021 roku ze Stade Rennais. W ostatnim sezonie reprezentant Stanów Zjednoczonych zaliczył bardzo udany czas, notując 45 występów, w których strzelił 27 goli. Na koncie urodzonego w Waszyngtonie piłkarza znalazło się również pięć asyst.

Czytaj więcej: Marca wybrała Piłkarza Sezonu 2021/2022, Lewandowski na odległej pozycji

Komentarze