Bramkarz Arsenalu może obrać zaskakujący kierunek

Wolverhampton Wanderers w letnim oknie transferowym może włączyć się do walki o pozyskanie Aarona Ramsdale'a, który prawdopodobnie opuści Arsenal - podaje brytyjski dziennik The Sun. 25-letni bramkarz jest łączony również z Chelsea i Manchesterem United.

Aaron Ramsdale
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Aaron Ramsdale

Aaron Ramsdale zostanie Wilkiem? Wolves zainteresowani golkiperem

Aaron Ramsdale na przestrzeni aktualnej kampanii stracił miejsce w pierwszym składzie Arsenalu na rzecz Davida Rayi. Angielskiemu bramkarzowi ciężko jest się pogodzić z rolą rezerwowego, dlatego 25-latek najprawdopodobniej opuści Emirates Stadium i dołączy do nowego klubu. Wychowanek Sheffield United nie powinien narzekać na brak propozycji, ponieważ kilka zespołów już wykazało wstępne zainteresowanie jego zakontraktowaniem.

O Aaronie Ramsdale’u ostatnio mówiło się w kontekście Manchesteru United oraz Chelsea, a do walki o jego podpis miała dołączyć kolejna drużyna. Jak dowiedziała się brytyjska gazeta “The Sun”, czterokrotny reprezentant Anglii znalazł się na celowniku Wolverhampton Wanderers. Wilki mogą być bowiem zmuszone do poszukiwań nowego golkipera z uwagi na niepewną przyszłość Jose Sa.

Portugalski bramkarz jest kuszony przez ekipy z Arabii Saudyjskiej i może obrać kierunek na Bliski Wschód. Aaron Ramsdale między słupkami Arsenalu stoi od 2021 roku. Urodzony w Chestertonie zawodnik początkowo był pewnym punktem zespołu The Gunners, ale z czasem jego rola straciła na znaczeniu. Umowa 25-latka z Kanonierami wygasa 30 czerwca 2026 roku, a londyński klub oczekuje za niego minimum 25 milionów euro.

Komentarze