Bereszyński zimą zmieni klub? Mourinho coraz bardziej zdeterminowany

Bartosz Bereszyński
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Bereszyński

AS Roma planuje zimą wzmocnić swoją defensywę. Głównym celem Giallorossich wydaje się Diogo Dalot z Manchesteru United. Gdyby rzymianom nie udało się porozumieć z klubem z Premier League, to alternatywą ma być Bartosz Bereszyński z Sampdorii.

  • AS Roma poważnie myśli już o zimowych wzmocnieniach
  • Jednym z głównych celów Giallorossich jest transfer prawego obrońcy
  • Jednym z kandydatów do gry w ekipie ze Stadio Olimpico jest Bartosz Bereszyński

Bereszyński podąży szlakiem Bońka?

AS Roma według Jose Mourinho pilnie potrzebuje wzmocnień. Portugalczyk niejednokrotnie dawał do zrozumienia, że kadra jego zespołu jest wąska i potrzebuje wzmocnień.

Jednym z głównych celów rzymian ma być pozyskanie prawego obrońcy. Wpływ na to ma fakt, że Rick Kardsorp nie ma praktycznie konkurencji w ekipie z Rzymu. Mourinho chciałbym, aby do Romy trafił Dalot, mający doświadczenie z występów w Serie A, gdy grał w Milanie.

Portugalski zawodnik nie jest jednak jedynym kandydatem do gry w szeregach Wilków. W związku z tym, że Man Utd nie czuje potrzeby, aby sprzedać Diogo Dalota, to sternicy rzymian rozglądają się za innymi opcjami. Jedną z nich jest reprezentant Polski.

Corriere dello Sport ujawniło, że Roma prowadzi rozmowy z władzami Sampy ws. transferu z udziałem Bereszyńskiego. Polak mógłby trafić do ekipy z Rzymu na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego za sześć milionów euro. Bereszyński może grać na prawej ślub lewej stronie obrony. 29-latek w tym sezonie rozegrał 11 spotkań w Serie A, notując w nich dwie asysty.

Czytaj więcej: Lewandowski przedstawił stanowisko ws. braku gry z Węgrami

Genoa
AS Roma
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21. listopada 2021 20:28.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze