Bayern znalazł alternatywę dla Rice’a. To również finalista Ligi Konferencji

Niemiecki dziennikarz Philipp Kessler z portalu "TZ" donosi, że Bayern Monachium znalazł alternatywę dla Declana Rice'a w przypadku braku porozumienia. Tym piłkarzem jest Sofyan Amrabat, który w środę również walczył w finale Ligi Konferencji.

Sofyan Amrabat
PressFocus Na zdjęciu: Sofyan Amrabat
  • Bayern prowadzi zaawansowane rozmowy z Declanem Ricem
  • Jednak władze mistrza Niemiec znalazły alternatywę dla Anglika
  • Tym piłkarzem jest Sofyan Amrabat

Sofyan Amrabat może latem zawitać do Monachium

Priorytetem transferowym Bayernu Monachium jest Declan Rice. Władze mistrza Niemiec prowadzą już zaawansowane rozmowy z reprezentantem Anglii i wkrótce mogą złożyć za niego oficjalną ofertę. Sam właściciel West Hamu United, obecnego klubu 24-latka, poinformował, że nie będzie stał na przeszkodzie piłkarza i pozwoli mu opuścić latem Londyn.

Jednak szefostwo Bayernu Monachium ma świadomość, że Declan Rice znajduje się na celowniku choćby Arsenalu. Dlatego poszukiwali przez dłuższy czas alternatywy dla angielskiego pomocnika i wydaje się, że już znaleźli. Bowiem jak informuje Philipp Kessler z portalu “TZ”, Bawarczycy mają na celowniku również innego finalistę środowego spotkania Ligi Konferencji.

Tym zawodnikiem jest Sofyan Amrabat, który zachwycił wszystkich kibiców już podczas mistrzostw świata w Katarze. Marokańczyk obecnie reprezentuje Fiorentinę i mało prawdopodobne jest, że w przyszłym sezonie również będzie występował na Stadio Artemio Franchi. 26-latek urodzony w Holandii może poważnie rozważyć ofertę Bayernu Monachium, jeśli taka pojawi się na stole.

Sprawdź także: Bayern szuka następcy legendy. Znów rozważa gwiazdę Borussii Dortmund

Komentarze