Bayern z nadziejami na pozyskanie gwiazdy za darmo w 2024 roku

Bayern Monachium po tym, jak pożegnał się z niemieckim klubem Robert Lewandowski, nie pozyskał nowego napastnika. Możliwe, że stanie się to latem 2024 roku. Bawarczycy celują w gwiazdę Tottenhamu Hotspur.

Piłkarze Bayernu Monachium
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Bayernu Monachium
  • Bayern Monachium ma plan na pozyskanie nowego napastnika
  • Sky Sports przekonuje, że niemiecki klub może próbować ściągnąć Harry’ego Kane’a za darmo latem 2024 roku
  • Anglik jest wychowankiem Tottenhamu Hotspur

Kane zamieni Premier League na Bundesligę?

Bayern Monachium w tym sezonie zmierza po kolejne mistrzostwo Bundesligi, a także celuje w spektakularny sukces w Lidze Mistrzów. Podopieczni Juliana Nagelsmanna już wyeliminowali z rozgrywek Paris Saint-Germain. Mimo że nie mają w swoich szeregach wybitnego napastnika.

Sky Sports donosi, że Bayern jest poważnie zainteresowany transferem Harry’ego Kane’a. Kłopot w tym, że Tottenham Hotspur nie bierze pod uwagę sprzedaży Anglika latem tego roku. Nawet wtedy, gdyby lodnyńskiej ekipie nie udało się wywalczyć miejsca w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Sternicy The Spurs wciąż mają nadzieję, że dojdą do porozumienia z Kane’em w sprawie kontynuowania współpracy. Tottenham jednocześnie bardziej docenia przydatność reprezentanta Anglii w drużynie niż ewentualna zarobiona na transferze suma pieniędzy.

Bawarczycy w każdym razie nie chcą odpuszczać tematu. Tym bardziej że już w styczniu przyszłego roku zawodnik będzie mógł prowadzić rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami. Jednocześnie Bayern może spróbować pozyskać zawodnika za darmo latem 2024 roku. Kane w tek kampanii zdobył 20 bramek w Premier League.

Czytaj więcej: Bayern zwleka z rozmowami w sprawie nowej umowy dla Musiali

Komentarze